Navitel Smart Car Device | DS810 | Wi-Fi | Bluetooth
| All | |
| Bluetooth | Yes |
| Embeeded battery | No |
| Gross depth (mm) | 275.00 mm |
| Gross height (mm) | 550.00 mm |
| Gross weight | 1.06 kg |
| Gross width (mm) | 260.00 mm |
| Muud funktsioonid | Loop recording Overwrite protection Auto-Start G-sensor Sound recording Manage via Navitel DVR Center Car Play Android Auto Air Play Mirror Cast |
| Net weight | 1.00 kg |
| Packing quantity | 1.00 pc(s) |
| Palette Qty | 22 pc(s) |
| Paper/Pasteboard | 500.00 g |
| Plastic (No PET) | 100.00 g |
| Producer | Navitel |
| Producer product family | Smart Car Device |
| Producer product name | DS810 |
| Screen size | 8.1 " |
| Tare weight (kg) | 0.06 kg |
| Volume (m3) | 0.04 m |
| Warranty | 36 month(s) |
| WEEE tax | Yes |
| Wi-Fi | Yes |














